Vedoucí směny pracovníků skladu

Jsme největší výrobce trvanlivého mléka v ČR, člen skupiny Müller Group. Do našeho týmu na skladě hledáme nového kolegu, kolegyni na pracovní pozici Vedoucí směny pracovníků skladu:

Pracovní poměr:
Hlavní pracovní poměr
Smluvní vztah:
Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Pracovní náplň:

  • práce v nepřetržitém provozu dle harmonogramu denních nebo nočních směn
  • vedení týmu pracovníků řízeného skladu (převážně pracujících s VZV)
  • organizace nakládky; koordinace pracovníků expedice
  • kontrola plnění plánů a procesů

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • silné organizační a komunikační schopnosti
  • schopnost improvizace při nenadálých situacích
  • praxe v oboru výhodou, není nutností zkušenost s vedením lidí
  • min. základní znalost německého nebo anglického jazyka

Nabízíme:

  • stanete se součástí týmu silné výrobní značky na trhu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dovolenou
  • vánoční odměna (13.plat)
  • příspěvek na životní pojištění
  • příspěvek na stravování - stravenkový paušál
  • příjemnou závodní kantýnu a nápoje na pracovišti zdarma
  • zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • moderní a čisté výrobní prostředí provozu, zázemí a kanceláří
  • věrnostní bonusy a odměny při životním jubileu
  • pracoviště v Praze 9 - Kyje, které je dostupné metrem, autobusem i vlakem
  • kvalitní profesní ochranné a pracovní pomůcky zdarma
  • výhodný nákup firemních výrobků

Poskytnutím osobních údajů obsažených v životopisu dáváte souhlas s jejich zpracováním a uchováním v databázi společnosti Mlékárna Pragolaktos, a.s. se sídlem Českobrodská 1174, Praha 9, IČ 27133079 k účelu nabídky volných pracovních pozic. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, souhlas s jejich zpracováním můžete kdykoliv písemně odvolat.

V případě, že máte o nabízené pozice zájem, zašlete svůj životopis na email: vlasta.prochazkova@pragolaktos.cz

Zásady ochrany osobních údajů